Канікули – час для самовдосконалення педагогів

01_11_workshop

Канікули – час для самовдосконалення педагогів

Jan 04, 19
valerysm
no comments

Почався другий семестр у закладах совіти Києва, який обіцяє більш цікаві уроки, адже впродовж осінніх та зимових канікул, між святкових днів, педагоги діставались Університету Грінченка, щоб дізнатись нове для роботи з учнівською молоддю.

Світлана Василенко, учасник міжнародного проекту, заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти, творчо адаптувала матеріали тренінгів і навчальних зустрічей в європейських університетах – партнерах міжнародного проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, та провела кілька заходів протягом осінніх і зимових канікул.

29 жовтня 2018 року для вчителів спеціалізованої школи № 2 ім. Д. Карбишева Подільського району, 30 жовтня 2018 року для вчителів гімназії № 136 відбулися семінари “Використання платформи Phet.Colorado для створення інтерактивних уроків”. Вчителі старшої школи, особливо фізики, хімії, біології, математики та географії, зазначили актуальність тренажерів та симуляторів для кращого розуміння своїми учнями процесів та явищ природи і техніки, графічної побудови функцій, можливості створення та виконання завдань дослідницького характеру в онлайні.

У воркшопі «Використання платформи GoLabz для створення інтерактивних уроків», що відбувся 1 листопада 2018 року взяли участь вчителі гімназії № 136 Дніпровського району, спеціалізованої школи № 210 Оболонського району, загальноосвітньої школи № 285 Солом’янського району, викладачі Університету Грінченка та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Учасники ознайомились із можливостями порталу Go-Lab, що пропонує велику структуровану колекцію якісних перевірених віддалених і віртуальних лабораторій, розроблених відомими науково – дослідними інститутами та фахівцями ІТ з усього світу. Вчителі зазначили, що за допомогою цих лабораторій учні зможуть проводити наукові експерименти у віртуальному середовищі, що дуже корисно для участі у конкурсах МАН і для покращення якості середньої освіти. Використовуючи пропоновані додатки вчителі можуть створювати цілісні навчальні простори для тих кому потрібна допомога через відставання чи навпаки задля додаткового навчання предмету. Викладачі мають можливість ділитися навчальними просторами Graasp, які створили самостійно або адаптували з великого набору пропонованих сценаріїв, доступних для різних предметних областей і різними мовами.

4 січня за участю вчителів середньої школи № 93 Подільського району відбувся круглий стіл “Collaboration in the Go-Lab” у якому використано матеріали навчального семінару Ольги Дзябенко, науковця-дослідника Університету Деусто (Іспанія) «Колаборація при створенні дослідницьких просторів для знань у екосистемі Go-Lab», що відбувся в Університету Грінченка у вересні 2018 року. Крім знайомства з інструментарієм порталу Go-Lab, учасникам круглого столу було продемонстровано створення Inqury Learning Space (ILS) у навчальному середовищі Graasp для впровадження методики дослідницького навчання (Inquiry Base Science Education).

Учасники круглого столу були приємно здивовані можливостями лабораторій та додатків, рівнем їх інтеграції з іншими ресурсами, аналітичними можливостями цього відкритого ресурсу. Учасники круглого столу виявили бажання проектувати та використовувати дослідницькі навчальні середовища в освітній діяльності, роботі з творчими та обдарованими учнями.

 

Звіт про проведений захід 29.10.18

Звіт про проведений захід 30.10.18

Звіт про проведений захід 01.11.18

Звіт про проведений захід 04.01.19

You must be logged in to post a comment