Звіт для членів ректорату про участь делегації Університету Грінченка в ознайомчому тренінгу в університеті Deusto (Іспанія) відповідно до завдань проекту Erasmus+ «MoPED»

03_26_zvit

Звіт для членів ректорату про участь делегації Університету Грінченка в ознайомчому тренінгу в університеті Deusto (Іспанія) відповідно до завдань проекту Erasmus+ «MoPED»

26 березня 2018 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка. Одним з питань ректорату згідно порядку денного був звіт про участь делегації Університету Грінченка в ознайомчому тренінгу в університеті Deusto (Іспанія) відповідно до завдань проекту Erasmus + «MoPED».

Про участь делегації Університету Грінченка в ознайомчому тренінгу в університеті Deusto (Іспанія) відповідно до завдань проекту Erasmus + «MoPED» доповіла проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н. В. Морзе. Проректор наголосила, що під час навчання учасники тренінгу ознайомилися з системою освіти Іспанії та організацією навчального процесу Університету Deusto, імплементацією інновацій: методом Case Study в початковій школі, моделлю відкритої школи, представленої у вигляді екосистеми, досвідом роботи з мікро-MOOC в Університеті Deusto, досвідом впровадження онлайн навчання, сервісами електронного середовища, доступними студенту в Університеті Deusto та методиками та технологіями формування комп’ютерного мислення, методикою навчання STEAM через ігрову онлайн платформу STEAM Decks, специфікою та характеристиками блокового програмування на платформі Кodetu.

Презентаційні матеріали
Детальніше про участь в тренінгу
Детальніше про засідання ректорату від 26.03.2018
Порядок денний ректорату від 26.03.2018
Звіт про проведений захід