Jun 25, 18

25 червня 2018 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка. Одним з питань ректорату згідно порядку денного був звіт про результати поїздки учасників проекту MoPED до Краківського гірничого університету та Кіпрського університету для участі у ознайомчих семінарах відповідно до завдань проекту Erasmus + «MoPED».

Презентаційні матеріали:

Участь делегації Університету в ознайомчому тренінгу в Краківській гірничо-металургійній академії ім. С. Сташица

Участь делегації Університету в ознайомчому тренінгу в Університеті Кіпру