Вчителям про MoPED у рамках серпневих зустрічей

Aug 28, 19

Напередодні нового навчального року щорічно традиційно проводяться серпневі зустрічі вчителів. Так цього року у рамках ІІІ Київського освітнього форуму «Нова українська школа: простір можливостей» заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти СвітЛана Василенко провела воркшопи з учителями, де ознайомила з основними ідеями проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет Грінченка, презентувала матеріали тренінгу «Сторітелінг» з метою долучення вчителів до серії тренінгів з розвитку цифрової компетентності.

Зустрічі відбувались з учителями хімії 27 серпня у рамках методичної конференції «Хімічна освіта в новій українській школі» традиційно у ліцеї № 100 «Поділ» та 28 серпня у рамках методичної конференції для вчителів біології та основ здоров’я «Біологічна освіта 2019-2020: особливості та перспективи», що пройшла у Київському палаці дітей та юнацтва.

Під час воршопу учасники створили колективні відео-інтерв’ю одним із представлених інструментів Office Mix, як обговорення доцільності використання методу Сторітелінг для навчання учнів закладів середньої освіти.

С. 2 – 27.08.19

С.14 – 28.08.19

Звіт про проведений захід (27.08.2019)

Звіт про проведений захід (28.08.2019)