Тренінг “Цифрові технології на уроках математики”

11_25-29_ippo_02

Тренінг “Цифрові технології на уроках математики”

25-29 листопада 2019 року на базі ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка в межах курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики міста Києва проведено навчальні тренінги в рамках проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Зміст тренінгів щодо запровадження інноваційних технологій присвячено темі: «Цифрові технології на уроках математики” провела І.П. Воротникова, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук.

Протягом трьох днів учасники тренінгу опановували цифрові технології, брали участь в обговореннях та круглому столі

Протягом тренінгів учасники обговорювали інноваційні технології на уроках математики, формували навички роботи з цифровими інструментами для організації співпраці на уроках, проведення моніторингу та оцінювання, створення динамічних електронних моделей, ділились власним досвідом використання е-підручників на уроках. Цікавим та корисним учасниками відмічено проведення дослідницької діяльності за допомогою платформи Go-Lab та використання інструментів Geogebra. Під час рефлексії педагоги поділились власними враженнями та думками щодо впровадження набутих знань на навичок у власній професійній діяльності.

Матеріали тренінгів розміщено на сайті Столичного центру відкритої освіти (27-29 листопада).