Тренінги

08_27-28_training_ippo_01

Тренінги

27-28 серпня 2019 року на базі ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка в межах серпневої конференції для вчителів міста Києва проведено навчальні тренінги в рамках проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Зміст тренінгів щодо запровадження інноваційних технологій в освіті: «Дослідно-пізнавальний підхід (IBL- Inquary Based Learning) та розвиток критичного мислення у STEM освіті» та “Цифрові навички: створення навчального відео та інфографіки” провела І.П. Воротникова, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук.

В навчанні взяли участь вчителі математики, інформатики, української мови, географії, біології, географії та англійської мови. Протягом тренінгів учасники обговорювали і демонстрували навички критичного мислення на основі власного професійного досвіду та на прикладі рішення нестандартних проблем, підходи до формування критичного мислення на основі формулювання запитань та запитів, проведення дослідницької діяльності за допомогою платформи Go-Lab, створювали інтелект-карти, матеріали до уроків за допомогою інфографіки, навчальні відео, в тому числі інтерактивні. Під час рефлексії педагоги поділились власними враженнями та думками щодо впровадження набутих знань на навичок у власній професійній діяльності.

Матеріали тренінгів розміщено на сайті Столичного центру відкритої освіти (27.0828.08).

 

Звіт про проведений захід