Серії тренінгів спрямованих на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей вчителів початкової і середньої ланки освіти

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у серії тренінгів спрямованих на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей вчителів початкової і середньої ланки освіти, що будуть проведений в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED»:
31 жовтня – «Електронні освітні ресурси для впровадження дослідно-пізнавального підходу в навчанні»;
14 листопада – «Сторітелінг в освітньому процесі»;
19 листопада – «Формувальне оцінювання. Використання електронних освітніх ресурсів для формувального оцінювання».

Для участі в тренінгах необхідно зареєструватися за посиланням. За результатами навчання Ви отримаєте відповідний електронний сертифікат Університету Грінченка.
Тренінги відбуватимуться у Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б) та СШ № 238 м. Києва. Аудиторію буде повідомлено додатково після реєстрації.
Вимоги до учасників:
– Особиста вмотивованість до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду;
– Володіння англійською мовою на середньому рівні або В2.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:
e-mail: s.vasylenko@kubg.edu.ua Тел.: +38 0967711442

*«The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»