Презентація результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED

Jun 22, 21

24 червня 2021 р о 12-00 запрошуємо взяти участь в онлайн презентації результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+, «Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання — MoPED».

Вперше за всю історію існування грантових програм Європейського Союзу (TEMPUS та ERASMUS+ КА2) бенефіціаром та координатором проєкту (у якому взяли участь 9 університетів – 3 європейських та 6 українських) виступав саме український заклад вищої освіти – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Одним з учасників проєкту став Київський університет імені Бориса Грінченка.

Результати проєкту стали актуальними та корисними в рамках реалізації Концепції НУШ та організації освітнього процесу в рамках змішаного та дистанційного навчання під час карантину.

Тривалість проєкту: 15.10.2017 – 14.04.2021р.

Бюджет проєкту: 861 тисяча 445 євро

Завдяки європейському досвіду українськими університетами консорціуму:

• розроблено 21 новий курс з сучасної методики викладання STEAM предметів із використанням ІКТ, з яких 6 викладаються англійською мовою;
  • створено курс професійної англійської мови для педагогів;
  • розроблено керівництво для створення профілю вчителя з переліком цифрових компетентностей;
  • створено шість інноваційних класів, які перетворені у центри інноваційних інструментів викладання;
  • розроблено гру для створення таких інноваційних класів у закладах середньої та вищої освіти (команда університету Деусто (Іспанія))
  • проведено значну кількість тренінгів, майстер-класів та міжнародну конференцію для викладачів університетів та вчителів шкіл, де вони змогли підвищити рівень цифрової компетентності та ефективно використовувати інноваційні педагогічні технології тощо.

На онлайн презентації у Вас буде можливість познайомитися з результатами проєкту, отриманими командою Університету Грінченка.

Партнери проєкту:

• Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – головний бенефіціар та координатор
  • Університет Деусто (Іспанія)
  • AGH Університет науки і технологій (Польща)
  • Кіпрський університет (Кіпр)
  • Київський університет ім. Бориса Грінченка
  • Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди
  • Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини
  • Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського
  • Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка
  • ТзОВ “Quality Ukraine”

Додатково про проєкт на сайті: http://mopedproject.eu/ua/

Чекаємо на Вас на 24 червня 2021 р. о 12:00.
Реєстрація на захід