Презентація результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED

06_24_proekt_MoPED00

Jun 24, 21

24 червня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась онлайн презентація результатів проєкту MoPED «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» програми ЄС Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет Грінченка.

Вперше за всю історію існування грантових програм Європейського Союзу (TEMPUS та ERASMUS+ КА2)  бенефіціаром та координатором проєкту  (у якому взяли участь 9 університетів – 3 європейських та 6 українських) виступав саме український заклад вищої освіти – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Партнери проєкту:

Результати проєкту стали актуальними та корисними в рамках реалізації Концепції НУШ та організації освітнього процесу в рамках змішаного та дистанційного навчання під час карантину.

Тривалість проєкту: 15.10.2017 – 14.04.2021р.

Бюджет проєкту: 861 тисяча 445 євро

Завдяки європейському досвіду українськими університетами консорціуму:

• розроблено 21 новий курс з сучасної методики викладання STEAM предметів із використанням ІКТ, з яких 6 викладаються англійською мовою;
  • створено курс професійної англійської мови для педагогів;
  • розроблено керівництво для створення профілю вчителя з переліком цифрових компетентностей;
  • створено шість інноваційних класів, які перетворені у центри інноваційних інструментів викладання;
  • розроблено гру для створення таких інноваційних класів у закладах середньої та вищої освіти (команда університету Деусто (Іспанія))
  • проведено значну кількість тренінгів, майстер-класів та міжнародну конференцію для викладачів університетів та вчителів шкіл, де вони змогли підвищити рівень цифрової компетентності та ефективно використовувати інноваційні педагогічні технології тощо.

Під час онлайн презентації координатор проєкту від Університету Грінченка, професор кафедри комп`ютерних наук і математики, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Наталія Морзе ознайомила з командою проєкту від Університету, метою та основними завданнями, розповіла про шляхи реалізації проекту та отримані результати.

Поділились досвідом участі в проєкті – завідувач кафедри природничо-математичної освіти і технологій, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Воротникова; старший викладач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук Олександра Шкуренко; вчитель інформатики Спеціалізованої школи №196 Святошинського району м. Києва Оксана Попович; студентка другого курсу Педагогічного інституту Катерина Логвиненко.

Модератором заходу була старший викладач кафедри комп`ютерних наук і математики, кандидат педагогічних наук Марія Бойко.

Запис презентації результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED.

Інформація на офіційному порталі Університету Грінченка