Презентація проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED)

11_17_inf_den_01

17 листопада 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась презентація проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет.

Інформаційній зустрічі були присутні помічники директорів, деканів з інформаційно-комунікаційних технологій усіх 11 Інститутів, факультетів Університету.

Завідувач НДЛ інформатизації освіти Буйницька О.П. презентувала учасникам проект, координатором якого в Університеті є проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, д.п.н., професор, член-кор. НАПНУ Морзе Н.В. ознайомила з учасниками проекту, метою та основними завданнями, розповіла про шляхи реалізації проекту та заплановані результати.