Презентація проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) на засіданні ректорату Університету Грінченка

11_20_inf_den_02

20 листопада 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась презентація проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет на засіданні ректорату.

Проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Наталія Морзе ознайомила членів ректорату Університету Грінченка з основними завданнями проекту та очікуваними результати.

Порядок денний засідання ректорату.
Інформація про засідання ректорату.