Перемога в 2 турі конкурсу наукових студентських робіт у галузі «ІКТ в освіті»

04_03_conf_06

Перемога в 2 турі конкурсу наукових студентських робіт у галузі «ІКТ в освіті»

Apr 03, 20

3 квітня 2020 року відбувся 2 тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «ІКТ в освіті», що проводився у форматі веб-конференції в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім.Б.Хмельницького кафедрою інформатики і кібернетики.

Від Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка в 2 турі конкурсу взяла участь студентка 3 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Яскевич Юлія Владиславівна з роботою на тему «Використання екосистеми GoLab для реалізації технології дослідно-пізнавального навчання (Inquiry Based Learning, яка виконувалася в рамках міжнародного проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики Вембер Вікторія Павлівна.

За результатами доповіді та оцінок членів журі робота Яскевич Юлії Владиславівни посіла призове 2 місце.

Повідомлення на сайті університету