Навчання вчителів у рамках проекту MoPED

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у серії тренінгів спрямованих на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей вчителів початкової і середньої ланки освіти, що будуть проведений в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED»:
16 квітня – «Сторітелінг в освітньому процесі»;
19 квітня – «Формувальне оцінювання. Використання електронних освітніх ресурсів для формувального оцінювання»;
23 квітня – «Дослідно-пізнавальний підхід (IBL – Inquiry based learning) при навчанні учнів. Електронні освітні ресурси для впровадження дослідно-пізнавального підходу в навчанні»;
24 квітня – «Електронні освітні ресурси для впровадження дослідно-пізнавального підходу в навчанні. Дослідження віртуальних та віддалених лабораторій».

Для участі в тренінгах необхідно зареєструватися за посиланням. За результатами навчання Ви отримаєте відповідний електронний сертифікат Університету Грінченка.
Тренінги відбуватимуться у Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б). Аудиторію буде повідомлено додатково після реєстрації.
Вимоги до учасників:
– Особиста вмотивованість до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду;
– Володіння англійською мовою на середньому рівні або В2.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:
e-mail: m.gladun@kubg.edu.ua Тел.: +38 093 893 35 31

*«The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»