Круглий стіл «Використання інноваційних інструментів викладання»

17_03_kruglyj_stil_06

Круглий стіл «Використання інноваційних інструментів викладання»

Mar 17, 21

17 березня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Круглий стіл на тему «Використання інноваційних інструментів викладання» за проєктом програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», метою якого був обмін досвідом впровадження інноваційних педагогічних практик та використання цифрових інструментів в освітньому процесі.

Відкриття круглого столу розпочалося з вітального слова координатора проєкту Морзе Н.В., яка розповіла про цілі, завдання та досягнення проєкту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED». Також Наталія Вікторівна виступила з доповіддю на тему “Освітні тренди та цифрова компетентність освітянина”, після якої відбулося обговорення цифрової трансформації освіти та виклики, що виникають перед освітянином. Також учасники обговорили доповідь Бойко М.А. на тему «Особливості організації та управління освітніми проєктами», зокрема слухачі підняли питання ефективності використання спеціальних ресурсів для управління проєктами в середній загальноосвітній школі та особливості їх використання. Круглий стіл продовжено доповіддю Варченко-Троценко Л.О. на тему «Цифрові інструменти для організації електронного навчання». Учасники обговорили окремі групи цифрових інструментів та особливості формування завдань з їх використанням. Закриття круглого столу відбулося після проведення рефлексії, коментарів та побажань в чаті. Учасники зазначили, що теми круглого столу були цікавими, дякували за практичні рекомендації та ідеї. Матеріали презентацій, які обговорювали учасники, були надіслані на електронну пошту.

Інформація про захід на офіційному порталі Київського університету імені Бориса Грінченка