Презентація та обговорення проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання»

11_16_inf_den_01

16 листопада 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась презентація та обговорення проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет.

На воркшопі були присутні доценти та старші викладачі кафедр Інституту людини, Інституту жeрналістики, Педагогічного інституту, Інституту філології, Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, Факультету права нашого університету.

Координатор проекту в університеті – Наталія Морзе, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України презентувала учасникам проект, ознайомила з цілями проекту, проінформувала щодо діяльності та запланованих результатів.

В процесі обговорення учасники висловили пропозиції щодо тематик інноваційних курсів.

Звіт про проведений захід.