Офлайн курс «English for Educators» для викладацького складу Київського університету імені Бориса Грінченка

Apr 12, 19

З 06.05.2019 року розпочнеться офлайн курс «English for Educators» для викладацького складу Київського університету імені Бориса Грінченка з акцентом на професійну педагогічну лексику. Курс розроблений в рамках програми ЄС Еразмус+ № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED» викладачами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ).

Навчання триватиме протягом 3 місяців: з 06.05.2019 року по 10.10.2019 року (з перервою на липень-серпень) за приблизним розкладом: 4 заняття/тиждень (8 робочих годин кожного тижня): 2 заняття з граматики (120 хв.), 2 комунікативні сесії (120 хв.).

Кінцевий термін подачі заявок на участь в офлайн курсі до 18.04.2019 року.

Число учасників обмежене, тому необхідно буде пройти анкетування та співбесіду.

Оголошення інформації про зарахування на проходження курсу відбудеться приблизно за 5 робочих днів після співбесіди.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

Василенко СвітЛана Василівна, e-mail: s.vasylenko@kubg.edu.ua

Тел.: 050-28-18-437

Реєстрація за посиланням.

Інформація

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»