Інформаційний день «Цифрові інструменти вчителя початкової школи» для викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках проекту MoPED

11_26_moped_02

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 26 листопада 2019 року відбувся інформаційний день на тему «Цифрові інструменти вчителя початкової школи» для викладачів та студентів Педагогічного Інституту Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках проекту “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання” (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Інформаційний день провели Геннадій Бондаренко (кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри початкової освіти) Олександра Шкуренко (кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти), Олена Сакалюк (кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти).

Ціль інформаційного дня була ознайомлення учасників з проектом MoPED та цифровими інструментами вчителя початкової школи. На занятті вчителі працювали з картами знань, QR-кодом, опитувальником Mentimeter, онлайн дошкою.

25 учасників опановували роботу з новими цифровими інструментами у початковій школі, отримали нові ідеї щодо реалізації інноваційних технологій в освітньому процесі закладів освіти та здобули позитивні враження.