Презентація результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED

06_24_proekt_MoPED00

Презентація результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED

Jun 24, 21
valerysm
No Comments

24 червня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась онлайн презентація результатів проєкту MoPED «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» програми ЄС Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є Університет Грінченка.

Read More…

Презентація результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного проєкту MoPED

Jun 22, 21
valerysm
No Comments

24 червня 2021 р о 12-00 запрошуємо взяти участь в онлайн презентації результатів діяльності команди Університету Грінченка в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+, «Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання — MoPED».

Read More…

06_04_moped_kruglyj_stil_04

Круглий стіл «‎Використання інноваційних інструментів викладання, досвід Київський університет імені Бориса Грінченка»

Apr 06, 21
valerysm
No Comments

06 квітня 2021 р. співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка, учасники міжнародного проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED» програми ЄС Еразмус+, №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, Н. Морзе, доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики, член-кореспондент НАПН України, М. Бойко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, Л. Варченко-Троценко, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання НДЛ інформатизації освіти, провели Круглий стіл «‎Використання інноваційних інструментів викладання, досвід Київський університет імені Бориса Грінченка». Захід відбувся за програмою «Школи якості» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, під керівництвом Єременко О. В., заступниці голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Read More…

Навчальні курси, розроблені університетами-партнерами

Apr 01, 21
valerysm
No Comments

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Інноваційні технології у STEM-освіті: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, пароль hz28waG#2)

Методика електронного навчання в початковій школі: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, пароль hz28waG#)

Медіадидактика початкової школи: Концепція, Handbook, Курс (пароль: hzei2xs), Курс (пароль: 4ovt5ei), Курс (пароль: tgp7kgc)

Геокультурна наукова грамотність: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, hz28waG#3)

 

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

Цифрові інструменти в освітній діяльності вчителя: Концепція, Handbook, Курс

Цифрові інструменти в освітній діяльності викладача: Концепція, Handbook, Курс

Інноваційні технології та інструменти в організації та моніторингу якості дистанційної освіти: Концепція, Handbook, Курс

Інноваційні технологій та інструменти в освітньому процесі: Концепція, Handbook, Курс

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Інноваційні технології навчання шкільного курсу математики: Концепція, Handbook, Курс (пароль для входу: 123456) 

Хмарні та мобільні технології в освіті : Концепція, Handbook, Курс (пароль для входу: 123456) 

Технології розвитку критичного мислення у навчанні фізики: Концепція, Handbook, Курс (aкаунт: student3@udpu.edu.ua,  пароль для входу: 12345678)

 

ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»

Інноваційні технології у навчанні фізики: Концепція, Handbook

Конструктивні аспекти евклідової геометрії : Концепція, Handbook

Робототехніка в освіті : Концепція, Handbook 

Сучасні технології в образотворчому мистецтві: Концепція, Handbook

 

ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Розвивальне навчання в школі за допомогою 3D моделювання та робототехніки: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, пароль для входу: moped)

Гейміфікація у навчальному процесі школи: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, пароль для входу: moped)

Методика використання цифрових технологій у шкільній освіті: Концепція, Handbook, Курс (вхід як гість, пароль для входу: moped)

 

Матеріали з офіційного сайту проєкту

Київський університет імені Бориса Грінченка отримав додаткове обладнання в рамках проєкту MoPED

Mar 30, 21
valerysm
No Comments

30 березня 2021 року Київський університет імені Бориса Грінченка отримав додаткове обладнання в рамках проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED – Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments) програми ЄС Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP на суму 60 522 грн у кількості 6 одиниць: графічні планшети -2 шт., ноутбуки – 2 шт., гарнітура – 2 шт.

Інформація на офіційному порталі Університету

03_22_monitoryng_moped_01

Моніторинг виконання завдань проєкту MoPED та їх впливу на інституційний розвиток університету

Mar 22, 21
valerysm
No Comments

22 березня 2021 року команда Університету Грінченка взяла участь у моніторингу виконання завдань проєкту “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання” (MoPED – Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments) програми ЄС Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, та їх впливу на інституційний розвиток університету, організованому Національною командою Еразмус+ офісу в Україні.

Read More…

17_03_kruglyj_stil_06

Круглий стіл «Використання інноваційних інструментів викладання»

Mar 17, 21
valerysm
No Comments

17 березня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Круглий стіл на тему «Використання інноваційних інструментів викладання» за проєктом програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», метою якого був обмін досвідом впровадження інноваційних педагогічних практик та використання цифрових інструментів в освітньому процесі.

Read More…

10_07_moped_01

Інформаційний день для вчителів від академічної групи проєкту MoPED у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Oct 07, 20
valerysm
No Comments

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 7 жовтня 2020 року відбувся інформаційний день в рамках проєкту “Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання” (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP у форматі вебінару.

Вебінар розпочала Наталія Морзе, координатор проєкту в Університеті Грінченка, професор кафедри комп’ютерних наук і математики, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України з виступом про “Сучасні освітні тренди”.

Протягом виступу “Формувальне оцінювання та цифрові технології” Вікторії Вембер, доцента кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидата педагогічних наук учасники ознайомилися з поняттям формувального оцінювання та його особливостями, стратегіями оцінювання, цілями формувального оцінювання на різних етапах заняття – перед початком роботи, в процесі роботи та наприкінці заняття, структурою процесу формувального оцінювання, а також прикладами цифрових інструментів, класифікованих в різні групи інструментів, з визначенням для яких цілей формувального оцінювання вони можуть бути застосовані. Одним з видів формувального оцінювання є пірінгове оцінювання – на вебінарі було розглянуто особливості цього виду оцінювання, а також його переваги та недоліки в порівнянні з традиційним оцінюванням, а також наведено приклади цифрових ресурсів, які можуть бути використані для пірінгового оцінювання.

Про “Підходи та особливості організації STEM-проєктів” розповіла Марія Бойко, старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат педагогічних наук. Вона ознайомила учасників з поняттям STEM-освіта, особливостями її впровадження, зв’язком між практиками STEM, підходами до організації STEM-проєктів: науковим та людиноорієнтованим, було розглянуто навички організації наукових процесів, етапи наукового та людиноорінтованого підходів, особливості організації роботи над STEM-проектами, ознайомлено з цифровими ресурсами для підтримки STEM-проектів та критеріями оцінювання.

Своє бачення відповіді на питання “Як підвищити практичну орієнтованість вивчення природничих предметів в умовах змішаного навчання” представила Світлана Василенко, заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти. Учасники ознайомились із прикладом стратегії фасилітації дослідницької діяльності учнів з використання інтерактивних віртуальних симуляторів, що імітують дослідження у галузі природничих дисциплін.

Про “Використання відео-матеріалів у змішаному навчанні” розповіла Лілія Варченко-Троценко, науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання НДЛ інформатизації освіти, кандидат педагогічних наук. Учасників було ознайомлено з поняттям змішаного навчання та тим яку роль в ньому відіграють відео-матеріали, розглянуто типи відеоматеріалів, які використовуються в освітньому процесі та інструменти створення інтерактивних відео, визначені основні характеристики ефективних відео.

Відео вебінару доступне за посиланням (код доступу: hi0e3!@U) або в YouTube за посиланням.

Форма фідбеку

Звіт про проведений захід

Вебінари для вчителів м. Києва

Sep 30, 20
valerysm
No Comments

Шановні колеги-освітяни!

Якщо Ви бажаєте дізнатись про освітні тренди; познайомитись із світовими тенденціями теорії педагогічного оцінювання, удосконалити свої навички у оцінюванні, знайти кращі рішення використання формувального оцінювання, випробувати та вибрати інструменти для онлайн оцінювання діяльності та успіхів своїх учнів; якщо хочете зрозуміти що таке STEM-освіта, як організувати STEM-проєкт; вибрати цифрові ресурси для його підтримки; поглибити свої уявлення про змішане навчання та тим яку роль в ньому відіграють відео-матеріали, типи відеоматеріалів та інше. Академічна група проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) запрошує Вас взяти участь у вебінарі 7 жовтня з 16:00 до 17:30.

Програма вебінару:

  • “Сучасні освітні тренди” Наталія Морзе, професор кафедри комп’ютерних наук і математики, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України.
  • “Формувальне оцінювання та цифрові технології” Вікторія Вембер, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат педагогічних наук.
  • “Підходи та особливості організації STEM-проєктів” Марія Бойко, старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат педагогічних наук.
  • “Як підвищити практичну орієнтованість вивчення природничих предметів в умовах змішаного навчання” СвітЛана Василенко, заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти.
  • “Використання відео-матеріалів у змішаному навчанні” Лілія Варченко-Троценко, науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання НДЛ інформатизації освіти, кандидат педагогічних наук.

Матеріали вебінарів підготовлено в рамках проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Якщо ВИ зацікавились, переходьте за посиланням для Реєстрації.

05_20-29_moped_01

Проєкт MoPED в онлайні – підвищення кваліфікація науково-педагогічних працівників Педагогічного інституту Університету Грінченка

May 29, 20
valerysm
No Comments

З 20 по 29 травня 2020 року відбулося підвищення кваліфікації у вигляді онлайн-навчання за проєктом програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED» з метою подальшого застосування інструментарію у Центрі інноваційних освітніх технологій.

Read More…