Daily Archives:Tuesday, 26. February 2019

Результати конкурсу для участі у навчальних тренінгах і семінарах

Feb 26, 19

Шановні колеги!

Дякуємо за участь у конкурсі формування команди представників УНІВЕРСИТЕТУ ГРІНЧЕНКА у навчальних тренінгах і семінарах, від європейських партнерів проекту програми* ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED».

Повідомляємо, що до участі у тренінгу від Університету Деусто (Spain) «Competence building and learning management», що відбудеться 10-16 березня у м. Переяслав-Хмельницький Київської області запрошуються:

1. Морзе Н.В., проректор з інформатизації навчально-наукової та адміністративної діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

2. Бондаренко Г.Л., завідувач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

3. Василенко С.В., заступник з питань змісту і досліджень Науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти.

4. Воротникова І.П., доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіт, кандидат педагогічних наук.

5. Гладун М.А., старший викладач кафедри комп`ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління.

6. Шкуренко О.В., старший викладач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук.

Склад команд для наступних тренінгів буде узгоджено та оголошено пізніше.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

Василенко СвітЛана Василівна, e-mail: s.vasylenko@kubg.edu.ua

Тел.: 050-28-18-437